Druk

Będziesz zaskoczony naszymi możliwościami...

Poligrafia

W zakresie naszych usług nie mogło zabraknąć szeroko rozumianej poligrafii. Od lat rozbudowujemy park maszyn, by móc realizować coraz ciekawsze projekty. Możesz u nas zamówić m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, broszury, katalogi, kalendarze, teczki, karty, bilety, zaproszenia, dyplomy, certyfikaty i całe mnóstwo innych rzeczy, które tylko można wydrukować. Zajmujemy się również drukiem w niestandardowych formatach. Nie ważne, czy realizujemy zlecenie 500 sztuk wizytówek, czy 50 000 sztuk ulotek – przy każdym zleceniu, staramy się zachować wysoką jakość produktu, jak i poziomu obsługi.
Przygotowując projekty, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. U nas nie ma szablonów, dzięki czemu masz pewność oryginalnej formy i niepowtarzalnego wzoru, dostosowanego do Twoich potrzeb. W zależności od preferencji klienta, nakładu i czasu realizacji, zamówienia realizujemy w technice druku cyfrowego bądź offsetowego.

Nasze maszyny produkcyjne są gotowe do realizacji Twojego zamówienia – a Ty?


Druk wielkoformatowy

To, co nie może lub nie powinno być wydrukowane w technice druku cyfrowego bądź offsetowego, realizujemy drukiem wielkoformatowym. Potrzebujesz plakat 1,5m x 10m? Dla nas to nie problem!
Dział ten realizuje zamówienia na przeróżnych materiałach – począwszy od papierów, różnych rodzajów folii (tablicowe, samochodowe, do podświetleń), przez płótna canvas, banery, tapety, roll-up’y, a na ekoskórach i tkaninach kończąc. Dysponujemy kilkoma technikami druku wielkoformatowego dzięki czemu możemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego zamówienia. Cały czas utrzymujemy wewnętrzny magazyn mediów do druku, co pozwala nam błyskawicznie realizować większość zamówień.
Poza drukiem, jesteśmy w stanie również uszlachetnić i zabezpieczyć większość z nich, poprzez dedykowane laminaty, a dzięki ploterowi tnącemu wytniemy prawie każdy kształt grafiki, tworząc przeróżne naklejki.

Nie zwlekaj dłużej – czekamy aby wydrukować Twoje zamówienie!