Reklamy z plexi - Logo na plexi z akrylu

Logo, slogany reklamowe z plexi 

Do produkcji materiałów reklamowych używamy wysokiej klasy materiałów. To sprawia, że reklamy z plexi są wytrzymałe, atrakcyjne i mogą przybierać różnorodne formy. Dzięki stosowanym rozwiązaniom technologicznym, takim jak cięcie CNC (zarówno mechanicznie jak i bezdotykowo z wykorzystaniem laserów), kształty są odwzorowane z dbałością o najmniejsze detale. Nasz park maszyn pozwala precyzyjnie wycinać zróżnicowane materiały. Dodatkowo otrzymane elementy mogą stanowić zarówno samodzielny wyrób, jak i uzupełnienie liter przestrzennych wykonanych z lekkiego styroduru. Ich grubość zależy od wymogów stawianych przez zleceniodawcę. Często chcąc uzyskać szklaną taflę na licu liter, stosuje się pleksi jako element uszlachetniający styroduru. Ważne jest, że dowolnie wybrana grafika czy napis mogą zostać oświetlone przy pomocy energooszczędnych diod LED. Przy takich produktach zamiast stosować styrodur, sugerujemy rozwiązanie z bokiem aluminiowym (w dowolnym kolorze), tworząc klasyczne litery przestrzenne, podświetlane. Rozwiązanie to jeszcze bardziej uatrakcyjnia gotowy wyrób i sprawia, że staje się on widoczny nawet po zapadnięciu zmroku. Projektując taką reklamę do wnętrza lokalu, przykuwamy uwagę klienta na naszej reklamie, sprawiając, że marka i eksponowany logotyp zapadają w pamięć, a tym samym budujemy rozpoznawalność marki. Korzystając z fachowej wiedzy naszych grafików i specjalistów od produkcji, przygotujemy materiał, który w pełni będzie odpowiadał wymogom Klienta. Wdrażamy zarówno stworzone wcześniej i dostarczone do nas projekty, jednak możesz zlecić nam projektowanie od samego początku. Nadzorujemy cały proces od etapu pracy koncepcyjnej. Wykonujemy działania kompleksowo zgodnie z wymogami zleceniodawcy i współpracujemy z nim harmonijnie przez cały czas, wdrażając wszystkie jego sugestie. Na życzenie wykonujemy też grawerowanie, ale nie tylko.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Logo 3D na ścianę

Reklamy z plexi są popularne, stosunkowo tanie, wytrzymałe i przydatne w działaniach marketingowych. Warto poznać ich zalety.

 

Reklamy z plexi są popularne, stosunkowo tanie, wytrzymałe i przydatne w działaniach marketingowych. Warto poznać ich zalety

Wyprodukowanie reklamy odpowiadającej wyobrażeniom to nie wszystko. Ważny jest również jej profesjonalny montaż. Wymaga on dokładności, a często i dopilnowania wielu formalności. Dobrze wiemy na jakie detale trzeba zwrócić uwagę. Nie musisz przejmować się zawiłymi procedurami. Zajmujemy się tymi zagadnieniami, byś mógł poświęcić się temu, co dla Ciebie najważniejsze.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje z plexi – producent GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart