Park Maszynowy

HP LATEX 335

Kolejny zawodnik w naszym team’ie. Urządzenie rozszerzające możliwości druku wielkoformatowego. Wydruki z tego urządzenia cechują się niesamowitą dokładnością, wyrazistością oraz trwałością. To wszystko za sprawą systemu OMAS oraz głowic HP Latex III generacji. Dodatkowo atramenty III generacji HP Latex są w pełni ekologiczne – nie uwalniają do otoczenia szkodliwych substancji zarówno podczas druku jak i użytkowania gotowych aplikacji. Poparte to zostało licznymi certyfikatami – należą do nich m.in. UL ECOLOGO oraz UL GREENGUARD GOLD. Gotowe wydruki spełniają także surowe normy AgBB.

ROLAND RS-640

Jeden z bardziej lubianych i cenionych w branży ploterów eko-solwentowych, stworzonych przez renomowanego producenta Roland. W żargonie reklamowym to urządzenie ma przydomek woła roboczego, mogącego pracować non stop, przy zachowaniu powtarzalności druku i wysokiej jakości produktu końcowego. Stawiamy na jakość i solidność, stąd wybór tego urządzenia.

INFOTEC 2015F

Ploter frezujący ze stołem próżniowym umożliwiający nam obróbkę skrawaniem bardzo wielu materiałów. Jest to urządzenie przemysłowe, któremu nie straszna jest ciężka praca. Mocne wrzeciono i bogaty park narzędzi pozwala nam na realizację wymagających i trudnych projektów. Sztywna, stalowa, spawana rama zapewnia powtarzalność obróbki oraz dokładność. Do tego pełna integracja z oprogramowaniem CAD dla najbardziej skomplikowanych ścieżek cięcia

SUMMA D160 OPOS

Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy producent ploterów tnących na świecie. Japońska precyzja i dokładność pozwalają nam na cięcie przeróżnych folii i innych materiałów występujących na podkładzie. Dzięki funkcji Opos i nożowi wleczonemu możemy wycinać dowolne kształty o niespotykanej dokładności. Litery, naklejki czy nieregularne grafiki dla tego urządzenia to codzienność. Najwyższa na rynku szerokość pracy wynosząca 160cm pozwala nam na pełną kompatybilność z urządzeniami drukującymi i wszystkimi dostępnymi mediami.

MEGAPLOT P60

 Ploter termiczny do cięcia styroduru i styropianu za pomocą bardzo cienkiego drutu oporowego. Dzięki temu rozwiązaniu możemy wycinać litery i dowolne kształty wektorowe. Powszechnie dostępne są płyty styroduru o wymiarach ok 120 cm x 60 cm i grubości do 10 cm. Powierzchnia robocza urządzenia pozwala na umieszczenie dwóch płyt jednocześnie. Ploter wyposażony jest również w tokarkę (stolik obrotowy) do bardziej skomplikowanego wycinania kształtów przestrzennych.

Laser CO2

TECHSOL LASER 900

Ploter laserowy CO­2 do bezdotykowego cięcia i grawerowania. Urządzenie bardzo precyzyjne w działaniu, a krawędź po cięciu (zwłaszcza plexi transparentnej) jest nieporównywalna z żadną obróbką mechaniczną – po prostu krystaliczna. Ploter przecina wiele materiałów o zróżnicowanej grubości. Obszar roboczy urządzenia to 90 cm x 60 cm. Dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu, m.in. pompie wody do chłodzenia tuby laserowej oraz kompresorowi dla dodatkowego nawiewu, laser może pracować w trybie ciągłym. Niezbędny przy pozycjonowaniu jest elektrycznie opuszczany stół oraz „Czerwony punkt”, którego zadaniem jest wyświetlanie miejsca pracy wiązki laserowej. Pozwala to nam na precyzyjne grawerowanie większości materiałów powlekanych lub tzw. materiałów miękkich.

XEROX VERSANT 180 PRESS

Urządzenie przeznaczone do produkcyjnego druku cyfrowego w pełnym kolorze, ze stajni Xeroxa. Jakość druku jest porównywalna z drukiem offsetowym, przy nieporównywalnie niższych kosztach dla małych i średnich nakładów. Powtarzalność kolorów, czy jednolite aple są na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu urządzeniu, możemy realizować najbardziej wymagające prace poligraficzne, nie martwiąc się o ich jakość.

KONICA MINOLTA BIZHUB PRO 1050

Urządzenie produkcyjne do wydruku mono (czarno białego). Szybkość pracy sięgająca 105 kopii na minutę pozwala przerobić naprawdę duże nakłady w krótkim czasie. Urządzenie świetnie nadaje się np. do personalizacji ulotek. Duży nakład ulotek z offsetu zostaje poddany podziałowi na mniejsze partie – dodawany jest np. adres drukowany na czarno. Dzięki temu rozwiązaniu mamy znaczą oszczędność względem kilku czy kilkunastu wzorów drukowanych na offsecie. Świetnie również nadaje się do wydruków na kolorowych papierach, gdzie zadruk w kolorze czarnym, jest wystarczający.

DUPLO DC-616 PRO

 Najlepszy sprzęt introligatorski dedykowany do obróbki druków cyfrowych. Urządzenie, obrabia każdą kartkę papieru oddzielnie, dzięki czemu jakość naszych produktów stoi na najwyższym poziomie. W czasie jednego przebiegu kartki papieru praca może być odpowiednio przycięta, zbigowana i poddana perforacji wg wcześniej zadanego projektu. Dzięki japońskim nożom krawędź cięcia i powtarzalność jest wręcz idealna. Urządzenie bez problemów obsługuje formaty SRA3 (i dłuższe papiery banerowe), gramatury do 400 g/m2.

DUPLO DBM-150

Niech wymiary Cię nie zmylą! To jeden z bardziej kompaktowych systemów broszurujących amerykańskiego producenta DUPLO, dedykowany do drukarni cyfrowych. Dzięki niemu możemy składać ponad 2000szt. broszur na godzinę. Nasze urządzenie wyposażone jest w dodatkową parę głowic szyjących, dzięki czemu materiały możemy wykańczać zszywkami prostymi, bądź oczkowymi, co jest niezaprzeczalną zaletą. W połączeniu z naszymi pozostałymi urządzeniami drukującymi oraz tnącymi, z docucatter’em DUPLO DC-616 jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość druków cyfrowych i czas realizacji skrócony do minimum.

KONICA MINOLTA BIZHUB C280

Większy brat urządzenia Bizhub C220. Odróżnia go nieco wyższa prędkość druku oraz (co bardzo istotne) zamontowany kontroler druku FIERY. Dzięki niemu pomimo kompaktowych rozmiarów urządzenie świetnie wypełnia lukę pomiędzy urządzeniami stricte biurowymi, a maszynami produkcyjnymi druków cyfrowych, dając dodatkowe możliwości szybszego rip’owania plików oraz kalibracji krzywych kolorów CMYK.

KONICA MINOLTA BIZHUB C220

Kolejne urządzenie drukujące spod znaku Konica Minolta. Wykorzystujemy je do szybkich i mniej wymagających druków (np. ksero) oraz skanowania dokumentów. Kompaktowa budowa, podajnik RADF i krótki czas nagrzewania sprawiają, że jest ono praktycznie zawsze gotowe do pracy. Dzięki użytym polimeryzowanym tonerom Simitri wydruki wyglądają żywo, a sam druk jest bardzo trwały (również na powierzchniach śliskich, naklejkach itp. podłożach).

BENDING PRESTIGE LINE

 Urządzenie przeznaczone do maszynowej produkcji liter i logotypów 3D. Dzięki tej inwestycji, możemy zaoferować nie tylko krótszy czas realizacji, ale i jakość nieporównywalną względem ręcznego kształtowania profilii aluminiowych. Urządzenie w automatyczny sposób profiluje, nacina i zagina profil boczny liter 3D. Mocne silniki i frezy urządzenia pozwalają wykorzystywać grubszą blachę aluminiową do kształtowania liter, co z kolei rzutuje na trwałość reklamy.a

CHALLENGER – LAMINATOR ROLOWY WYDRUKÓW WIELKOFORMATOWYCH

Urządzenie do zabezpieczania wydruków realizowanych w technice druku solwentowego oraz latex’owego. Większość realizowanych przez nas wydruków na foliach możemy zabezpieczyć dedykowanym laminatem (przeźroczystą folią ochronną), aplikowaną na ciepło, w różnych temperaturach, uzależnionych od podstawowego medium. Dzięki temu rozwiązaniu wydruk zyskuje wzmocnienie i ożywienie kolorów, jest zabezpieczony przed płowieniem, a jego trwałość wzrasta. Dodatkowo laminaty posiadają właściwość antygraffiti, dzięki czemu w łatwy sposób można z nich usunąć np. ślady markera bez uszkodzenia druku. Stosujemy tylko i wyłącznie laminaty renomowanych producentów (m.in. 3M, Arlon, Avery, Oracal), dedykowane do naszych folii.

LAMINATOR ROLOWY WYDRUKÓW CYFROWYCH

Wydruki realizowane w tzw. małej poligrafii, mogą być u nas uszlachetnione folią, aplikowaną przez laminator rolowy. Do dyspozycji mamy kilka laminatów o rożnych efektach. Urządzenie z powodzeniem obsługuje papier SRA3. Dzięki rozbudowanemu systemowi docisku, prędkości podawania, czy temperatury, jesteśmy w stanie dobrać optymalne parametry do laminacji praktycznie każdego papieru.

URZĄDZENIA SPAWALNICZE

Te urządzenia w rękach naszych spawaczy to gwarancja stabilnej konstrukcji dla naszych reklam. Zdajemy sobie sprawę jak istotny jest aspekt bezpieczeństwa Państwa klientów. Dlatego elementy konstrukcyjne często niewidoczne, również przygotowujemy z należytą starannością, gwarantując ich wysoką jakość. W zależności od spawanego materiału, sposobu ekspozycji i aspektów konstruktorskich, wykorzystujemy kilka popularnych metod spawania, jak MMA, MIG/MAG, czy TIG.

ELEKTRONARZĘDZIA HILTI

 Te cacka w rękach naszych ekip monterskich potrafią cuda. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej marki, prace montażowe przebiegają sprawnie i bez niespodzianek. To szczególnie ważne ponieważ czas to pieniądz, a my dokładamy wszelkich starań, by go nie marnować. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu, przy większości prac jesteśmy niezależni pod względem zasilania – przy pracach na wysokości, to nieocenione ułatwienie.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart