Flagi i maszty reklamowe - producent

Flagi i maszty reklamowe górują nad krajobrazem, przez co stanowią niezawodne narzędzie marketingowe niezbędne do promowania firmy. Nie bez powodu korzystają z nich najważniejsze instytucje i koncerny na świecie.

 

Maszty flagowe. Flagi reklamowe z logo

Skuteczna reklama polega na tym, by być dostrzegalnym i rozpoznawalnym z daleka. Flagi i maszty reklamowe skutecznie w tym pomagają. Stanowią przy tym prestiżową ozdobę firmy. Zawierają wszystkie niezbędne elementy – logotyp i nazwę czy hasło reklamowe. Służą dzięki temu nie tylko oznaczeniu miejsca, w którym znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Są pomocne również podczas wydarzeń branżowych. Mogą służyć oznaczeniu stoisk targowych i miejsc ekspozycji, ale ich zastosowanie jest znacznie szersze.
A może szukasz winderów? Flaga z elastycznym masztem, podstawą wypełnioną wodą lub piaskiem to doskonała tania alternatywa do przykucia uwagi przejeżdżających samochodów czy przechodniów.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Wybierz rozmiar i kształt flagi i masztu

Łopoczące na wietrze materiały marketingowe to nie wszystko. Zapotrzebowanie na flagi mają wszak różne instytucje – nie tylko te ze świata biznesu. Placówki dyplomatyczne, kluby sportowe, związki, stowarzyszenia – one wszystkie powinny być widoczne. Nie zawsze potrzebny jest do tego duży materiał. Flagi państw, chorągwie i chorągiewki są znacznie mniejsze od tych oznaczeń spotykanych przy największych korporacjach. Są przy tym równie użyteczne.


Projektowanie i montaż akcesoriów reklamowych to nasza specjalność. Cięcie CNC, spawanie oraz grawerowanie, z których korzystamy, pozwalają na to, by maksymalnie spersonalizować Twoje zamówienie. Zależy nam na tym, by przygotowany materiał spełniał wszystkie rygorystyczne normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Wspieramy naszych Klientów, kiedy tylko tego potrzebują. Nasi graficy zajmą się przygotowaniem projektu. Chętnie będziemy nadzorować także kolejne, niezbędne etapy zlecenia.
Martwisz się o formalności? Dopilnujemy przygotowania wszystkich dokumentów niezbędnych do postawienia masztu – dokumentacja techniczna i procedury nie stanowią dla nas problemu. Montaż to również zagadnienie, którym zajmiemy się za Ciebie. Sporządzimy dokumentację techniczną, zajmiemy się tym, co niezbędne do zgłoszenia robót budowlanych, a także sprawdzimy, czy inwestycja jest zgodna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Ty w tym czasie możesz zająć się tym, co dla Ciebie naprawdę ważne.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – flagi i maszty produkcji GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart