Konstrukcje reklamowe - producent

Promowanie marki w eksponowanych lokalizacjach sprzyja jej sukcesowi. Konstrukcje reklamowe służą temu, by była widoczna przy ruchliwych drogach, na ścianach budynków i innych miejscach o dużym potencjale.

 

Konstrukcje reklamowe – trwałe i solidne

Jak skutecznie zareklamować swoją firmę w terenie? Pomogą w tym konstrukcje reklamowe. Dostępne w wielu różnych odsłonach mogą zostać użyte w ważnych dla Ciebie lokalizacjach. Są przydatne, o czym przekonały się już dziesiątki naszych Klientów, zarówno jeśli chodzi o montaż reklam wielkoformatowych osadzonych na ścianach, jak i w postaci konstrukcji rurowej czy też billboardu. Wykonujemy konstrukcje zarówno z wykorzystaniem stali jak i aluminium. Konstrukcje znajdują zastosowania w dużych reklamach, otokach, pylonach, ale również wszędzie tam, gdzie zamontowanie reklamy bezpośrednio do ściany nie jest możliwe. Stosuje się wówczas tzw. podkonstrukcje, czyli delikatne, lekkie i ażurowe elementy konstrukcji, do których możemy montować właściwe reklamy. Połączenia spawane wykonują certyfikowani spawacze, więc możesz być spokojny o ich jakość. Chcesz wiedzieć więcej? Służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Znamy się na skutecznej reklamie! Pomożemy!

Masz już gotowy projekt graficzny? Przeniesiemy go na wybraną przez Ciebie powierzchnię reklamową. Nie jest jeszcze gotowy i nie masz na niego pomysłu? W projektowanie zaangażują się nasi graficy! Bardziej odpowiednia będzie konstrukcja stalowa czy aluminiowa? Jeśli nie jesteś pewien – doradzimy! To jednak nie wszystko. Zajmujemy się kompleksową realizacją każdego zlecenia. Od projektu, poprzez wszelkie niezbędne formalności, po cięcie CNC wszystkich elementów kluczowych dla zbudowania konstrukcji. Montaż reklamy możesz również pozostawić w naszych rękach. Specjalizujemy się w realizacji różnych zleceń. Niezależnie od lokalizacji, znajdziemy sposób, byś mógł się tam zareklamować. Nam, podobnie jak naszym Klientom, zależy na dotarciu do jak największej grupy odbiorców.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – konstrukcje reklamowe GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart