Litery 3D reklamowe

Litery 3D zwiększają widoczność Twojej firmy i sprawiają, że budynek, w którym się mieści, jest bardziej rozpoznawalny. Z ich pomocą można zapisać się w pamięci klientów./

Przestrzenne litery reklamowe 3D w służbie przedsiębiorstw!

W jaki sposób litery 3D pomagają w biznesie? Przede wszystkim są uniwersalne i służą identyfikacji wizualnej każdej instytucji. W formie podświetlanej (litery 3D podświetlane), jak i niepodświetlanej przysłużą się zrealizowaniu logotypu, napisu lub dowolnie wybranej grafiki. Sprawdzą się zarówno w środku pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

 

 

 

Litery 3D podświetlane

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Litery 3D podświetlane – estetyczne i energooszczędne

Podświetlane litery 3D mogą zastąpić kasetony. Do ich rozświetlenia może służyć dowolnie wybrane przez Ciebie źródło światła LED. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy też, jaka jego barwa najlepiej nadaje się do promowania marki. Zazwyczaj sugerujemy światło ledowe białe zimne. Cechuje się największą jasnością i emisją lumenów, co wpływa pozytywnie na zwiększenie widoczności, a przecież właśnie o to chodzi w biznesie. Jeśli jednak wolisz ciepłą barwę światła – mamy takie oświetlenie. Jeśli nie jesteś zdecydowany i chcesz czegoś krzykliwego – mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Moduły LED RGB wraz z niezbędnym sterowaniem na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Produkt wytwarzany przy użyciu urządzeń CNC jest dokładnie i starannie wycięty oraz wygięty, dzięki czemu uzyskujesz taki kształt, na którym Ci zależy. W połączeniu z komponentami znanych producentów otrzymujesz trwały i atrakcyjnie wyglądający materiał marketingowy, który będzie służył promowaniu Twojej firmy przez długie lata.

Montaż reklamy

Materiały promocyjne, którymi są litery 3D, wymagają nie tylko dobrego projektu, czy wykonania. Równie ważny jest ich montaż. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy usługi w tym zakresie. Nasi profesjonalni monterzy są gwarancją szybkiej i sprawnej obsługi – nawet w nietypowych lokalizacjach i niesprzyjających warunkach. W zależności od podłoża doradzimy Ci w aspekcie technicznym projektu reklamy, a następnie dobierzemy systemy mocowań, które sprawdzą się u Ciebie. Nawet najlepsza reklama źle zamontowana straci swój urok. Dlatego tak ważne jest, aby te aspekty się dopełniały. Dzięki temu osiągniesz zamierzony efekt. Nasi monterzy używają markowych elektronarzędzi, jak i systemów montażowych, co gwarantuje wysoki poziom usługi.

 

Pozwolenia na reklamę

Produkcja i montaż to nie wszystko. Konieczne jest także załatwienie formalności. Możemy Ci w tym pomóc i zadbamy o ich dopełnienie. Coraz częściej spotykamy się z ustawami krajobrazowymi, przyjmowanymi przez władze miast. Warto o tym wiedzieć już na etapie projektowania, żeby później uniknąć niemiłych konsekwencji. Możemy pozyskać zezwolenia lub pomóc w ich otrzymaniu. Sporządzimy dokumentację techniczną, jeśli jej przedstawienie okaże się niezbędne. Zajmiemy się tym, co niezbędne do zgłoszenia robót budowlanych, a także sprawdzimy, czy inwestycja jest zgodna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Wykonamy inwentaryzację budowlaną, ocenę stanu technicznego i wszystko to, co konieczne, by wykonane prace były zgodne z obowiązującymi dziś przepisami. Pamiętaj, że doradzamy, projektujemy, produkujemy i montujemy nasze reklamy.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


  Litery 3D podświetlane – w jakich branżach znajdą zastosowanie? 

  Litery reklamowe to bardziej subtelna alternatywa dla klasycznych, podświetlanych kasetonów. Doskonale sprawdzą się zatem w branżach, w których szczególne znaczenie ma zaprezentowanie estetyki i poczucia smaku danej marki. Litery podświetlane sprawdzą się więc w restauracjach, zakładach fryzjerskich albo kosmetycznych, sklepach odzieżowych, galeriach sztuki czy kinach. Z drugiej strony jest to też doskonała reklama na hale, czy inne budynki firmowe. Podświetlanie liter od frontu lub od tyłu (tzw. efekt halo) może podkreślać oryginalną elewację budynku. Tego typu litery można przyozdabiać w zależności od pory roku, tworząc okolicznościowe aranżacje.

   Ponieważ do tworzenia liter wykorzystujemy moduły LED, nasi klienci nie muszą martwić się o koszty eksploatacji podświetlanej reklamy. Światło ledowe jest energooszczędne, przez co nie nadwyręża budżetu przedsiębiorstwa, więc można stale z niego korzystać.

  Efektowny napis wyróżnia się wśród ulicznej scenerii, przyciągając wzrok szczególnie po zmroku lub w pochmurne dni. Dzięki temu wizerunek przedsiębiorstwa utrwala się w świadomości potencjalnych klientów. Nowoczesne litery 3D podświetlane budują także obraz marki, która odznacza się profesjonalizmem na tle swojej konkurencji. Wygląd zewnętrznej reklamy automatycznie utożsamiany jest ze standardem produktów lub usług oferowanych przez przedsiębiorstwo.

  Dopasuj litery przestrzenne do identyfikacji wizualnej swojej marki 

  Podświetlane litery reklamowe dają dużą swobodę w kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa. Ze względu na parametry techniczne mogą być wykorzystywane zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynków. Litery mogą zostać zaprojektowane na wzór klasycznego neonu lub zostać podświetlone od tyłu. Firma składająca zamówienie na litery podświetlane może wybrać dowolny krój pisma, na przykład font użyty we własnym logo. Oprócz tego decyduje o wielkości i grubości liter, a także o odstępach pomiędzy nimi. Całkowicie dowolna pozostaje także kolorystyka liter, którą z różnych palet barw (np. RAL, CMYK, RGB) można dopasować do identyfikacji wizualnej marki. Oczywiście w razie wątpliwości służymy pomocą.

  Litery przestrzenne 3D - produkcja
  Pracujemy z pasją

  Litery 3D – ostatnie realizacje

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart