LITERY REKLAMOWE 3D

Minimalistyczna, elegancka, wzbudzająca uśmiech – taka jest właśnie reklama w formie liter przestrzennych 3D, które mogą być zarówno podświetlane, jak i niepodświetlane. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy kształt logotypu, dowolny napis lub grafikę w wymiarze 3D – powiedz nam, czego potrzebujesz, a z chęcią podejmiemy się zlecenia. Litery 3D to reklama, która sprawdzi się zarówno wewnątrz Twojej firmy, jak i na zewnątrz. Litery 3D zamontowane na elewacji budynku nie tylko zapewnią większą widoczność Twojej firmy po zmroku, ale także w ciągu dnia sprawią, że Twój biznes się wyróżni. 

 

Podświetlane litery 3D

 

Podświetlane litery reklamowe 3D to doskonała alternatywa dla kasetonów reklamowych. Oferujemy różne opcje podświetlenia zarówno w kwestii barwy światła, jak i sposobu podświetlenia. Zrealizowaliśmy zamówienia m.in. z podświetleniami w kolorze czerwonym, biały, niebieskim oraz zielony. Możemy stworzyć litery 3D podświetlane frontem, tyłem lub na oba sposoby. Wybór należy do Ciebie!

 

GrawerPix – producent liter 3D

 

Litery reklamowe tworzymy z wykorzystaniem urządzeń CNC, zarówno do wycinania, jak i profilowania. Dzięki temu zyskujemy niesamowitą dokładność i staranność wykonania. Przy produkcji liter podświetlanych, wykorzystujemy komponenty renomowanych producentów, co gwarantuje użytkowanie reklamy przez długie lata

 

CHCESZ BYĆ ZAUWAŻALNY? NIE TRAĆ DŁUŻEJ KLIENTÓW I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ TERAZ!

 

ZOBACZ NASZE REALIZACJE LITER PRZESTRZENNYCH!

grawerpix