KASETONY REKLAMOWE

Klasyka reklamy, z eleganckim tłem i podświetlanym tekstem czy grafiką – to najpopularniejszy schemat opisujący design kasetonów reklamowych. Są one swego rodzaju wizytówką niemal wszystkich sklepów, punktów usługowych oraz firm. Ta klasyczna forma reklamy sprawdzi się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

 

Kasetony szyte na miarę

 

Kasetony reklamowe dają niemal nieograniczone możliwości personalizacji. Choć większość kasetonów, jakie można spotkać na ulicy, ma kształt prostokąta lub kwadratu, możemy dla Ciebie wyprodukować niemal dowolny kształt. Bogactwo fabrycznych kolorów płyt stwarza szerokie pole do popisu przy projektowaniu. Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była bardziej widoczna postaw dodatkowo na podświetlenie. Nawet jeśli chcesz na tle dodać swoją własną grafikę, dla nas nie stanowi to problemu.  

 

Produkcja kasetonów najwyższej jakości

 

Większość kasetonów reklamowych wykonujemy z płyt kompozytowych, o budowie warstwowej. Reklamy te są stosunkowo lekkie, a przy tym bardzo trwałe i rzucające się w oczy. Kasetony można połączyć również z literami 3D, tworząc jeszcze ciekawsze formy. Całość jesteśmy również w stanie ubrać w formę semafora (kasetonu dwustronnego) lub połączenia kasetonu prostego i semafora, tworząc coś naprawdę okazałego i dostojnego. Postaw na producenta z doświadczeniem, który korzysta wyłącznie z materiałów najwyższej jakości!

 

POTRAFIMY NAPRAWDĘ WIELE. SPRAWDŹ NASZĄ KREATYWNOŚĆ I POZWÓL NAM SIĘ WYKAZAĆ!

 

KASETONY REKLAMOWE – ZOBACZ NASZE REALIZACJE!

grawerpix