Oklejanie samochodów (Śląsk i okolice)

Oklejanie samochodów pozwala na to, by firma była promowana wszędzie tam, gdzie akurat przebywają jej przedstawiciele. To dobra droga do zapisania się w pamięci Klientów.

Reklama na samochodach różnych typów

Folia służąca do oklejania samochodów wyróżnia się uniwersalnością. Sprawdza się w przypadku aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Może być nałożona na wiele różnych powierzchni – od kontenera, poprzez plandekę czy obudowę sprzętu budowlanego. Korzystając z materiałów sprawdzonych producentów takich jak 3M, Oracal czy Avery mamy pewność, że zaufaliśmy najlepszym. Bazując zatem na sprawdzonych markach, wykonujemy usługi, za których wysoką jakość ręczymy. Czuwamy nad procesem produkcji od wizyty Klienta w naszej firmie aż po odbiór produktu. Zajmujemy się projektowaniem, wizualizacją, doborem materiałów i świadczymy fachowe doradztwo. Dzięki temu mamy pewność, że efekt spełni oczekiwania zamawiającego. Cięcie CNC stanowi gwarancję, że otrzymane wzory będą dokładnie wycięte, a ich krawędzie – ostre. Montaż reklam również zlecamy najlepszym. Aplikacją folii zajmują się certyfikowani, doświadczeni pracownicy. Odznaczający się pasją i zaangażowaniem stanowią gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. Wiemy, że nasi Klienci mogą zaufać proponowanym przez nas rozwiązaniom. Przez lata przekonaliśmy się, że oklejanie samochodów, podobnie jak tablice reklamowe czy otoki, przynoszą spodziewany efekt. Sprzyjają temu, by dotrzeć do jeszcze większej grupy docelowej i rozbudowywać bazę potencjalnych odbiorców.

Zaufało nam już wiele dużych, międzynarodowych firm. Sprawdź naszą ofertę i promuj swoją firmę!

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


  Reklama na samochód – oklejanie nadwozia folią

  Słyniemy z oklejania samochodów wysokiej jakości foliami, na które mogą być naniesione dowolne treści promocyjne wraz z grafikami.  Dzięki nim pojazd staje się nośnikiem komunikatów marketingowych. Taka reklama na samochód przybiera formę mobilną, dzięki której promocja marki odbywa się wszędzie tam, gdzie pojedzie kierowca. Osoby, które zdecydują się na oklejenie auta, zyskają nie tylko skuteczne narzędzie reklamy, ale również ochronę swojego pojazdu.

  Reklamy na samochodach przyciągające uwagę

  Auto z kolorową karoserią i różnymi grafikami nie jest najczęstszym widokiem na ulicach polskich miast. Zdecydowana większość maszyn jest jednobarwna. Właśnie dlatego reklama na samochód to świetna forma promowania marki. Niecodzienny wygląd pojazdu przyciąga wzrok, co przekłada się na docieranie do szerokiego grona odbiorców. Skorzystanie z naszej usługi oklejania samochodów to wybór efektywnej techniki marketingowej, która pełni swoją funkcję w wielu miejscach.

  Skuteczna ochrona karoserii

  Stosowane folie zabezpieczają karoserię auta przed działaniem wilgoci i osadzaniem się soli, co ogranicza ryzyko pojawiania się korozji. Dodatkowo stanowią ochronę przed drobnymi uszkodzeniami – zarysowaniami czy odpryski lakieru w wyniku uderzania kamyczków o blachę.

  Jak działamy?

  Oferta oklejania samochodów dotyczy zarówno pojazdów osobowych, dostawczych, jak i naczep do ciągników. Niezależnie od pojazdu, działamy kompleksowo – zajmujemy się projektowaniem wzorów, ich wizualizacją i dostosowaniem do kształtu auta. Podczas pracy nad grafikami uwzględniamy wskazówki i oczekiwania klientów. Wybieramy też najlepsze materiały, na które przenosimy przygotowane motywy reklamowe. Należy pamiętać, że kiedyś (np. przy odsprzedaży pojazdu) folię będzie trzeba usunąć. Dlatego bardzo istotna jest jakość użytych materiałów, które po czasie nie uszkodzą lakieru. My pracujemy na materiałach światowych producentów, m.in. 3M, Arlon, Oracal. Możesz być pewny, że doradzimy Ci jaką folię zastosować, aby reklama na samochód była trwała i bezpieczna dla Twojego auta.

  Wycinanie folii następują precyzyjną metodą CNC. Montaż czyli aplikację foli wykonują fachowcy, którzy mogą pochwalić się branżowymi certyfikatami. Dlatego nasi klienci mogą być pewni, że efekt ich zadowoli.

  Pracujemy z pasją

  Nasze ostatnie realizacje – oklejanie samochodów

  Start typing and press Enter to search

  Shopping Cart