USŁUGI CNC

Nowoczesne technologie, to filar naszej firmy. Wiemy, że warto w nie inwestować. Dzięki nim jesteśmy w stanie zaproponować Ci szereg usług CNC. Urządzenia sterowane numerycznie to gwarancja precyzji wykonania.
Dzięki laserowi możemy obrabiać materiały bezdotykowo. Używamy go zarówno do grawerowania jak i cięcia. Pomógł nam zrealizować wiele ciekawych projektów dla naszych klientów.
Ploter frezujący dzięki obróbce skrawaniem, wycina w sposób mechaniczny najbardziej skomplikowane kształty w rozmaitych materiałach, z niesamowitą precyzją.
Ploter termiczny wykorzystuje drut oporowy, który nagrzewa się do wysokich temperatur topiąc (tnąc) materiały mocno spienione. Dzięki niemu uzyskujemy przeróżne kształty m.in. w styrodurze XPS, styropianie, czy piankach.
Dzięki ploterowi tnącemu możemy natomiast wycinać różnego rodzaju folie, tworząc zarówno drobne naklejki jak i duże bryty nieregularnej grafiki.
Giętarkę natomiast wykorzystujemy do profilowania aluminium, z którego tworzymy boki liter przestrzennych.

Dzięki tym urządzeniom, możemy realizować przeróżne zlecenia. Jeśli nie znalazłeś tego czego szukasz, zdecydowanie powinieneś do nas napisać. Momentami sami jesteśmy zaskoczeni tym, co jesteśmy w stanie z nimi zrobić…

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ CO MOŻEMY ZROBIĆ?

grawerpix