Tabliczki przydrzwiowe - producent

Sprawne przekazywanie informacji odgrywa ważną rolę w codziennym życiu. Tabliczki przydrzwiowe ułatwiają to zadanie. Sprawdzają się w różnych miejscach, gdzie dobra nawigacja to podstawa – urzędy, parki rozrywki i dworce kolejowe to tylko niektóre z nich.

 

Tabliczki przydrzwiowe – co to takiego?

Tabliczki przydrzwiowe, choć są niewielkich rozmiarów, mają ważną funkcję. Zawierają informacje o tym, co znajduje się w poszczególnych pomieszczeniach zlokalizowanych w budynku lub na dużej, otwartej przestrzeni. Mogłoby wydawać się, że z uwagi na niewielką przestrzeń, którą zajmują, są łatwe do wykonania, ale nie jest tak w rzeczywistości. Wymagają szczególnej staranności i dbałości o detale, bo na małej powierzchni trzeba zmieścić wiele ważnych danych. Tabliczki przydrzwiowe oglądane są z niewielkich odległości, więc nie ma tutaj miejsca na błędy. To każdorazowo spore wyzwanie, jednak realizując zlecenie, z pomocą przychodzą nam maszyny sterowane komputerowo od laserów przez plotery frezujące i tnące. Stanowią one gwarancję precyzyjnego cięcia dowolnie wybranego kształtu. Grawerowanie pozwala z kolei na to, by treści nanoszone na wybraną przez Klienta tabliczkę były wyraźne i czytelne, a przy tym niejednokrotnie i przestrzenne. Również kolorowe rozwiązania nie stanowią problemu – z pomocą przychodzi wówczas technika sublimacji, gdzie w elegancką aluminiową blachę, wgrzewany jest wydruk z treścią/grafiką w prasach termotransferowych, w wysokich temperaturach. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się tym. Powiedz nam jaki efekt chcesz uzyskać, a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Wiele danych na niewielkiej płytce przy drzwiach

Imię, nazwisko, dział, stanowisko, nazwa firmy i jej logo – tyle, a nawet jeszcze więcej informacji musi zawierać tabliczka przydrzwiowa. To spore wyzwanie, którego podejmowaliśmy się już wielokrotnie. Chcesz samodzielnie wymieniać treść? Żaden problem. Realizując zlecenie, robimy wszystko, by wywołać uśmiech na twarzy Klienta. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem i montażem reklamy. Dbają o to nasi graficy, jak i doświadczeni monterzy. Do wyboru jest szeroki asortyment różnych materiałów, które z pewnością zostaną dopasowane do potrzeb danego zleceniodawcy. Chcesz się o tym przekonać? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart