Oklejanie ścian i witryn sklepowych

Oklejanie witryn jest jednym z działań mających niebagatelny wpływ na uatrakcyjnienie wyglądu lokalu. Znajduje zastosowanie w wielu lokalizacjach – nie tylko komercyjnych. Dlaczego warto zdecydować się na nie?

 

Oklejanie witryn sklepowych i okien

Prowadzący własny biznes chcą, by był on widoczny z daleka. Im bardziej rozpoznawalna jest reklama – tym lepiej. To zasada, która sprawdza się niezależnie od wynajmowanego czy posiadanego pomieszczenia. Warto jednak zaznaczyć, że z innych narzędzi skorzystają właściciele stacji diagnostycznych czy restauracji zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwych trasach, a z innych – świadczący usługi w centrum handlowym czy przy głównej ulicy, gdzie mieszczą się najbardziej znane sklepy. Ci drudzy na pewno chętnie zapoznają się z rozwiązaniem, którym jest oklejanie witryn sklepowych i firm

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Oklejanie witryn – naklejki budujące identyfikację wizualną

Oklejanie witryn sklepowych lub szyb lokali biurowych to najlepszy i zarazem najprostszy sposób na stworzenie skutecznej reklamy zewnętrznej. Dzięki temu można wyróżnić daną firmę i sprawić, że brand stanie się widoczny i lepiej dotrze do świadomości potencjalnych klientów. Naklejki na witryny bez wątpienia pomagają w budowaniu tak zwanej identyfikacji wizualnej oraz wpływają na estetykę lokalu, w którym działa przedsiębiorstwo. Warto więc zadbać o ich najwyższą jakość.

Uniwersalna forma reklamy – naklejki na witryny

Zaletą folii naklejanych na szyby lokalu jest ich uniwersalność. U nas można zamówić tego rodzaju spersonalizowane grafiki marketingowe. Używamy specjalistycznych materiałów, dających różne efekty wizualne, na których grafiki mogą być widoczne z obydwu stron witryny. Dysponujemy także folią, która przepuszcza światło, a nadruk naniesiony na nią widać tylko z zewnątrz. Dzięki temu wnętrze nie zostaje zaciemnione, a osoby znajdujące się w pomieszczeniu nie tracą możliwości obserwacji otoczenia. Ciekawym pomysłem są również folie z tzw. efektem mrożonego szkła (folie szronione), które przepuszczają światło a jednocześnie rozmywają obraz dając nieco prywatności wewnątrz pomieszczenia.

Jak tworzymy naklejki na witryny tak wysokiej jakości?

Nasza praca polega na opracowaniu koncepcji i zaprojektowaniu atrakcyjnego wzoru, który następnie przenosimy na naklejki na witryny sklepowe. Tworzymy unikatowe motywy dopasowane do profilu działalności firmy oraz jej potencjalnych odbiorców. Dzięki temu oklejanie witryn, które staną się widoczne nawet z daleka, nie tylko korzystnie wpłyną na wizerunek przedsiębiorstwa, ale także przyczynią się do zdobycia nowych klientów.

Wykorzystaj dostępną przestrzeń!

Wygląd płaskich, szklanych powierzchni (szyby, witryny) musi być jak najatrakcyjniejszy, by przyciągał wzrok. Kluczem do sukcesu jest oczywiście dobrze przemyślana identyfikacja wizualna, ale to nie wszystko. Wiemy, że nasi Klienci oczekują też najwyższej jakości oraz sprawdzonych rozwiązań z zakresu oklejania witryn sklepowych i firm. Nie bez powodu bazujemy zatem na produktach renomowanych producentów folii samoprzylepnych. Zaufaliśmy takim dostawcom jak 3M, Oracal czy Avery. Wiemy, że jakość użytych materiałów przekłada się na nieskazitelny wygląd reklamy przez długi czas. Nadzorujemy każde zlecenie od momentu jego przyjęcia aż po finalną akceptację ze strony Klienta.

Dokładamy wszelkich starań, by w momencie, gdy odbierze gotowy produkt, był z niego w pełni zadowolony. Projektowanie to nasza pasja. Z wielką przyjemnością przygotowujemy grafikę zgodną z oczekiwaniami, ale nie tylko. Dzięki naszym specjalistom przekuwamy stworzony przez Ciebie projekt w gotowy wyrób. Konsultujemy się z odbiorcą na każdym etapie procesu twórczego. To niezbędne, by można było na bieżąco wprowadzać kluczowe zmiany, a efekt w pełni odpowiadał wyobrażeniom tego, dla kogo pracujemy. Wykorzystujemy też fachową wiedzę naszych pracowników. Cięcie CNC, z którego zalet korzystamy, gwarantuje najwyższą jakość cięcia określonych wzorów w wybranej przez Klienta folii. Robimy wszystko, by był on zadowolony ze zrealizowanej przez nas pracy. Projekty graficzne przeniesione na dowolnie wybrany materiał są gwarancją, że odbiorcy Twoich produktów i usług zwrócą na Ciebie uwagę.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – oklejanie witryn

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart