Tablice reklamowe, szyldy wewnętrzne i zewnętrzne

Tablice reklamowe są jednym z najstarszych, sprawdzonych i skutecznych narzędzi marketingowych. Znane od wielu lat stanowią bardzo dobry nośnik treści, które chcemy przekazać Klientowi.

 

Tablice reklamowe, którym warto zaufać

W jaki sposób najlepiej dotrzeć do odbiorców? Od wielu lat reklamodawcy ufają jednemu z najstarszych i najpopularniejszych rozwiązań, którym są tablice informacyjne. Wyróżniają się dużym rozmiarem i mogą przyjmować różnorodne, nieraz bardzo oryginalne, formy. Precyzja ich wykonania możliwa jest dzięki technologii, którą jest cięcie oraz gięcie CNC. Zapewnia ono wyjątkową dbałość o detale. Tak wyprodukowane materiały marketingowe stosowane są zarówno w instytucjach publicznych, przestrzeni miejskiej oraz miejscach użyteczności publicznej – szkołach, biurowcach czy szpitalach i nie mają sobie równych. Ich największą zaletą jest uniwersalność. Wykorzystywane jako naścienny cennik, rozkład zajęć czy pokoi są dobrym nośnikiem ważnych danych. Równie istotny jest duży wybór dostępnych modeli tablic reklamowych. Wiszące, naścienne czy stojące mogą być zarówno jedno-, jak i dwustronne, by maksymalnie wykorzystać daną powierzchnię.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Gdzie używane są tablice reklamowe?

Wewnętrzne tablice reklamowe znajdują zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Służą prezentowaniu aktualnego menu czy przedstawieniu oferty promocyjnej. Sprawdzają się również w biurach, pełniąc funkcję informacyjną zarówno dla pracowników, jak i petentów. Zewnętrzne używane są z kolei przez punkty usługowe czy sklepy. Można zaprezentować na nich godziny otwarcia, mapę dojazdu do firmy czy rozkład parkingu dla gości. W ofercie nie brakuje też tablic kierunkowych. Wybór jest jednak ogromny i zagospodarowanie dostępnej powierzchni zależy od potrzeb Klienta. Dysponujemy różnymi materiałami i jesteśmy otwarci na sugestie. Zadowolenie naszych zleceniodawców jest dla nas kluczowe, dlatego nasi specjaliści od przyjęcia zlecenia do ukończenia projektu i jego wdrożenia, czuwają nad sprawnym przebiegiem całego procesu.

Solidne mocowanie tablicy to podstawa

Naszym odbiorcom proponujemy nie tylko same tablice reklamowe, ale również konstrukcje niezbędne do ich montażu. Doświadczenie i nieskończone pokłady kreatywności są gwarancją Twojego zadowolenia. Zrobimy wszystko, byś był zadowolony z efektu naszej pracy. Nasi monterzy używają markowych elektronarzędzi oraz systemów montażowych, co gwarantuje wysoki poziom usługi.

Powierzając nam wykonanie tablic, możesz być pewny jakości wykonanej pracy. Nie musisz też martwić się o formalności – wszystko załatwimy za Ciebie. Przedstawimy pełną dokumentację techniczną,  ocenę stanu technicznego i wszystko to, co niezbędne, by wykonane prace były zgodne z obowiązującymi dziś przepisami.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje tablic wewnętrznych i zewnętrznych – reklamy GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart