Semafory reklamowe LED

Semafory reklamowe są produktami marketingowymi montowanymi prostopadle do elewacji budynku. Służą do eksponowania logo oraz nazwy firmy i mogą zostać dostosowane, na wiele różnych sposobów, do wymagań Klienta.

 

Semafory reklamowe LED podświetlane niezbędne w promocji

W jaki sposób semafory reklamowe LED służą promowaniu marki? Na samym początku warto zaznaczyć, że są szczególnym rodzajem kasetonów. Mogą mieć wiele różnych odmian, których szeroki wybór sprawia, że są bardzo użyteczne i uniwersalne. Projektowane i produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły wytwarzane są przy pomocy sprawdzonych materiałów. W procesie produkcji stosujemy płyty kompozytowe typu dibond, ale także inne, wytrzymałe materiały, wśród których wyróżniają się plexiglas czy poliwęglan lity. Semafor może mieć prosty, geometryczny kształt lub być wycinany po obrysie. To drugie rozwiązanie polega na tym, że semafor zamykamy w nieregularnym kształcie zewnętrznym lub wręcz ażurowej formie z wycięciami wewnątrz. Podświetlamy wówczas tylko to co trzeba, co z pewnością dodaje elegancji. Wybór zależy od zamysłu Klienta. Bazując na naszym doświadczeniu, polecamy rozwiązania uwzględniające podświetlenie z użyciem diod LED. Szczególnie te o białej barwie gwarantują zwiększoną widoczność tak przygotowanej reklamy. Niejednokrotnie też mocowaliśmy moduły LED RGB, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają wygląd gotowego produktu.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Semafor reklamowy LED na budynku

Poznaj nasze materiały!

Korzystamy tylko z tych tworzyw, które dobrze znamy i polecamy. Naszym Klientom proponujemy, oprócz wcześniej omówionych, kasetony tekstylne z tzw. napinanym licem. Znajdują zastosowanie w produkcji wielkoformatowych reklam zewnętrznych, jak i tych, które wykorzystane są we wnętrzu lokalu. Zależnie od swojej formy, semafor reklamowy może mieć postać jednolitej płaszczyzny z licem, która elegancko zagięta może tworzyć zamkniętą skrzynię lub zostać wyprodukowany z profilu aluminiowego. Obydwa rozwiązania mają swoje zalety, ale przede wszystkim są wytrzymałe i sztywne, a równocześnie dość lekkie. To wszystko sprawia, że semafory LED postrzegane są jako jedne z najlepszych wizytówek firmy. Służą budowaniu marki, a umieszczone prostopadle do elewacji budynku przyciągają wzrok przechodniów.

Formalności

Nasza firma zajmuje się nie tylko kompleksowym wykonawstwem. Zajmujemy się także przygotowywaniem stosownej, niezbędnej dokumentacji technicznej. Dokonujemy przy tym oceny stanu technicznego powierzchni, na której reklama będzie montowana. Wszystko to co niezbędne, by wykonane prace były zgodne z obowiązującymi dziś przepisami.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart