Podświetlany logotyp 3d na ścianę

Logo na ścianę pozwala wyeksponować znaki rozpoznawalne dla marki, by na stałe zapisała się w pamięci klientów. Umieszczone wewnątrz budynku czy biura nadaje mu indywidualny charakter.

 

Logo na ścianę w służbie działań promocyjnych

Promowanie firmy nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście do dyspozycji przedsiębiorców jest dziś wiele produktów marketingowych, a jednym z nich jest logo na ścianę. Ważne, by zostało ono zarówno pomysłowo zaprojektowane, jak i profesjonalnie wykonane. Jako producent materiałów reklamowych świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Może być lekkie i subtelne wykonane z folii reklamowych, lub przestrzenne od cienkich materiałów kilkumilimetrowych do for przestrzennych liter 3D.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Istnieje wiele sposobów budowania wizerunku profesjonalnej firmy. Wśród nich są zarówno rozbudowane kampanie marketingowe prowadzone w sieci czy przestrzeni publicznej, jak i zabiegi wspierające kreowanie tzw. identyfikacji wizualnej. Działania te są szczególnie ważne, bo sprawiają, że dana marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna, a także ma szansę wyróżnić się na tle konkurencji. Świetnym narzędziem pozwalającym osiągnąć te cele jest logo 3d na ścianę. Naszym klientom proponujemy dwie opcje: zewnętrzną (jako litery przestrzenne 3D, kaseton reklamowy lub jako neon montowany do elewacji budynku stanowiącego siedzibę firmy) oraz wewnętrzną (montowanie na ścianach korytarzy czy przy recepcji w różnych sposobach wykonania m.in. logo z pleksi, ledon, reklama z bloku pleksi).  

Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i dostarczaniem estetycznych logo 3d, które wspierają promocję danej marki.

Logo 3D na ścianę

Logotyp 3d, który oddziałuje na zmysł wzroku

Warto zadbać o profesjonalny logotyp 3d, ponieważ nierzadko to właśnie on, jako pierwszy, potrafi zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Idealnie wykonany logotyp może wywołać pozytywne emocje wobec firmy, a także kojarzyć ją jako prestiżową, nowoczesną i godną zaufania.

Logo 3d na ścianę kształtuje pierwsze wrażenie potencjalnego klienta – może zatem odgrywać istotną rolę w budowaniu wiarygodności przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększyć szansę na pozyskanie kontrahenta.

Rozmaite wzory logo podświetlanego

Dużą popularnością w naszej firmie cieszy się logo podświetlane, które projektujemy w różnych wariantach. Nie jest to zaskoczeniem, że tego rodzaju logo najskuteczniej zwraca uwagę odbiorcy i co ważne, jest również widoczne przy wyłączonym świetle w pomieszczeniu.

Takie litery 3d oddziałują na emocje klienta nie tylko elegancką formą, ale dodatkowo też efektami świetlnymi, które jeszcze bardziej zwracają uwagę.

Jak pracujemy nad zamówieniami?

Przygotowujemy projekty unikatowych wzorów, które są dopasowane do działalności danej firmy i grupy docelowej. Pracując nad grafiką, uwzględniamy oczekiwania zleceniodawców i staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby.

Łączymy różne techniki produkcji logo

Najważniejsze jest dla nas, by Klienci byli zadowoleni. Wiemy też, że zależy im na tym, by stali się widoczni – nie tylko poza firmą, ale również wewnątrz niej. Litery 3D podświetlane diodami LED, kasetony czy tablice reklamowe są sprawdzonymi narzędziami. Projektowanie, produkcja i montaż reklam – możesz zlecić nam wszystkie te zadania. Świadczymy kompleksowe usługi, bazując na zdobytym dotąd doświadczeniu. Cięcie CNC, z którego korzystamy, daje gwarancję, że wycięte kształty będą dokładnie takie, jakich pragniesz. Bazujemy na dostarczanych nam materiałach, ale możemy także stworzyć logo od podstaw. Zespół fachowców czuwa nad tym, by każdy, kto przychodzi do Centrum Reklamy GrawerPix, był zadowolony z wykonanej przez nas pracy. Kluczowe jest zdanie każdego Klienta, z którym współpracujemy ściśle na każdym etapie produkcji reklamy. Zarówno projekt, jak i produkt końcowy jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Służymy również kompleksową obsługą w zakresie montażu reklam w miejscu wybranym przez Klienta. Wszystko po to, by dopilnować każdego etapu realizacji zlecenia. Do wykonania zadania zawsze podchodzimy profesjonalnie. Naszym sukcesem jest Twój sukces – gdy po wykonanej pracy możemy uścisnąć sobie dłoń i podziwiać logo na ścianie promujące przedsiębiorstwa naszych Klientów – czujemy dumę.
Przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – logo na ścianę

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart