Otoki reklamowe - producent

Otoki reklamowe pozwalają na skuteczne wyeksponowanie nazwy i logotypu firmy. Przykuwają uwagę, montowane są dookoła budynku i zaprojektowane po to, by jeszcze bardziej przyczynić się do promowania marki.

 

Otoki reklamowe przyciągają uwagę odbiorców

Blendy reklamowe, fryzy, attyki – tak mogą być nazywane otoki. Reklamy te wyróżniają się wielkością. Stosowane do tego, by wyeksponować znaki rozpoznawcze firmy na każdej ścianie budynku, stanowią istotny element sklepu, punktu usługowego, stacji diagnostycznej, myjni czy restauracji. Są przydatne szczególnie w przypadku lokali umiejscowionych z dala od centrum miasta czy głównej ulicy handlowej. Mogą być przy tym dostosowane do wymogów Klienta. Często podświetlane są przy pomocy diod LED. Są trwałe i stanowią wartościowe narzędzie marketingowe. Dokładamy wszelkich starań, by attyki dostosowane zostały do najbardziej wygórowanych wymogów odbiorcy. To właśnie od jego życzenia zależy, czy blenda zostanie podświetlona, czy też nie. Z naszego doświadczenia wynika, że im lepszej jakości oświetlenie – tym lepiej. Przez lata działalności przekonaliśmy się o skuteczności rozwiązań bazujących na energooszczędnych źródłach białego, zimnego światła i uważamy, że warto im zaufać. Niemniej interesujące są także moduły LED RGB. Współpracujące z systemem sterującym gwarantują ciekawy efekt wizualny. Szukasz skutecznej reklamy? Właśnie ją znalazłeś!

otoki-reklamowe-0042

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Zwróć na siebie uwagę Klienta!

Blendy reklamowe łączą w sobie kilka innych form reklamy. Do ich skomponowania używa się liter przestrzennych 3D czy kasetonów. Stosowana przy ich komponowaniu budowa segmentowa sprawia, że każdy element konstrukcji ma znaczenie. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasi inżynierowie od samego początku dbają o to, by każdy etap realizacji zlecenia – dobór materiałów, projekt i montaż reklamy dopracowane zostały w najmniejszym detalu. Staranność w wykonywaniu kolejnych zadań sprawia, że w chwili, gdy Klient odbiera efekt naszej pracy, mamy pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań, by zapracować na jego zaufanie. Wykonując zlecenie, zależy nam na Twojej satysfakcji. Gdy osiągniesz spodziewany efekt – cieszymy się wraz z Tobą.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – otoki reklamowe produkcji GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart