Rollupy reklamowe

Jednym z najpopularniejszych systemów reklamowych jest roll-up. Łatwy w obsłudze, poręczny i użyteczny znajduje zastosowanie w różnych branżach. Warto poznać jego zalety.

 

Roll-up z nadrukiem, czyli czytelna reklama zawsze pod ręką

Wiemy, że prowadzenie biznesu wymaga elastyczności. W każdej chwili warto być przygotowanym na zdobywanie nowych kontrahentów. Lekki roll-up poprzez aluminiową kasetę wyróżnia się niewielkimi gabarytami i wagą, dzięki czemu może być przewożony w bagażniku samochodu – zawsze gotowy do użycia. Nie dziwi nas to, że nasi Klienci to doceniają. Cenią sobie także stylistykę tworzonych przez nas materiałów reklamowych. Ich projektowanie to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań, by oddać użytkownikowi to, czego potrzebuje. Na każdym etapie produkcji jesteśmy wyczuleni na sugestie i uwagi oraz służymy fachową radą. Druk w technologii lateksowej bądź eko-solwentowej na dedykowanym, nieprześwitującym i elastycznym tworzywie, gwarantuje estetykę i trwałość wykonania głównej treści rozwijanej z kasety roll-up’a. Na życzenie Klienta wykonujemy też grawerowanie na metalowych elementach, co przyczynia się do personalizacji materiału reklamowego. Do dyspozycji mamy nowoczesny park maszynowy i markowe tworzywa do zadruku, dzięki czemu każdy odnajdzie to, co najbardziej mu odpowiada.

 

Wygoda użytkowania

Nawet najbardziej poręczny przedmiot łatwiej transportować, gdy znajduje się w poręcznej torbie. Dlatego też nasze roll-up’y w standardzie umieszczamy w pokrowcach gwarantujących komfort użytkowania. Nie masz jeszcze gotowej grafiki? Zleć nam jej projektowanie. Graficy zajmą się stworzeniem kreacji, dzięki której oddane zostaną wszystkie zalety Twojej firmy, a Ty będziesz mógł wyeksponować zarówno jej logo, jak i nazwę, by zapisać się w pamięci odbiorców.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart