Gadżety reklamowe z logo firmy

Odpowiednio dobrane gadżety reklamowe pomagają zapisać się w pamięci obecnych i przyszłych klientów. Utrwalone na nich logo i dane firmy zwiększają szansę na sprzedaż.

 

Gadżety reklamowe z logo – daj się zapamiętać!

Specjalizujemy się w promowaniu Twojej firmy. Dostarczamy wszystkie narzędzia, z których pomocą nowi odbiorcy towarów i usług z pewnością łatwiej ją odnajdą. Dobrze wiemy, że odzież reklamowa użyteczna będzie przede wszystkim dla pracowników, jednak to Klienci muszą zapamiętać markę na dłużej. Pomogą w tym gadżety. Ich szeroka gama sprawia, że z łatwością można odnaleźć to, co będzie szczególnie użyteczne dla Twoich obecnych i przyszłych kontrahentów. Przede wszystkim muszą oni chętnie korzystać z tego, co im podarujesz. Zadbaj o to, by wybór był właściwy, a my to dostarczymy.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Profesjonalna pomoc w promowaniu gadżetami

Na jakim przedmiocie chciałbyś uwiecznić nazwę i logo firmy? Który byłby najbardziej użyteczny dla Twoich Klientów? Warto zadać sobie to pytanie i… pozwolić nam realizować Twoją strategię marketingową. Nie masz jeszcze wymarzonego logo? Projektowanie możesz zlecić naszym grafikom. To specjaliści, którzy zrobią to, czego oczekujesz. Działają po to, byś otrzymał taki efekt, na którym Ci zależy. Możesz mieć gadżety, które przypadną go gustu Tobie i Twoim kontrahentom. Długopisy, pendrive’y czy latarki to tylko niektóre z propozycji, które możemy Ci zaproponować. Dużą popularnością cieszą się także kubki, notatniki, a nawet kalkulatory. Tylko od Ciebie zależy, w jaką pamiątkę chcesz zostawić Klientom. My z przyjemnością ją przygotujemy. Grawerowanie jest gwarancją, że logo i nazwa firmy zostaną profesjonalnie utrwalone na materiałach powlekanych. Sprawi, że przez lata będą one czytelne oraz pozwolą na to, by firma nie zatraciła się w pamięci potencjalnych odbiorców. Możliwe dzięki maszynom numerycznym cięcie CNC pozwala nam z kolei na to, by wykonywać różne przedmioty, na których znajdzie się dokładnie ten przekaz, na którym zależy Klientowi.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – gadżety reklamowe produkcji GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart