Kasetony reklamowe LED

Kasetony są jednymi z najbardziej lubianych i użytecznych materiałów reklamowych. Spotykane na wielu sklepach i punktach usługowych przyczyniają się do efektywnego eksponowania nazwy i logo firmy.

 

Kasetony reklamowe LED dostosowane do wymogów odbiorcy

Kasetony reklamowe są projektowane i produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich kształt oraz wymiar zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. Do wyprodukowania powierzchni reklamowej używamy różnych materiałów – najczęściej płyt kompozytowych typu dibond (alubond, alucobond itp.), poliwęglanu litego, czy plexiglasu. Na licu kasetonu, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego możemy wyciąć przestrzenie z podświetlanymi fragmentarycznie literami czy grafiką, litery przestrzenne, czy samą folię tworząc kaseton niepodświetlany. Możliwe jest też stworzenie reklamy z frontem podświetlanym w całości. Produkujemy także kasetony reklamowe tekstylne z tzw. napinanym licem. Świetnie nadają się do wielkopowierzchniowych, reklam zewnętrznych z dodatkowym oświetleniem lub do wnętrza lokalu jako reklama przy recepcji, czy kasie sklepu, ale nie tylko. W zależności od formy kasetonu jego bok wykonywany jest zazwyczaj z dibondu (jako jednolita płaszczyzna – z licem, elegancko zagięta, tworząca sztywną skrzynię) lub z profilu aluminiowego. Rozwiązania te są najbardziej wytrzymałe i sztywne, a przy tym stosunkowo lekkie.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Wychodzimy poza ramy!

Odpowiadając na potrzeby Klientów, oferujemy wyroby reklamowe o zróżnicowanych kształtach – okrągłe, owalne i prostokątne. Skomplikowane formy również nie stanowią dla nas problemu, dzięki wykorzystaniu maszyn sterowanych numerycznie. Z ich pomocą możemy wykonać złożone i nieregularne struktury. W zależności od zapotrzebowania dysponujemy reklamami zarówno jedno-, jak i dwustronnymi. Sprawdź także – litery reklamowe 3D, pylony i tablice reklamowe.

Dlaczego kasetony reklamowe są skuteczne?

Nie bez przyczyny kasetony postrzegane są jako najlepsza wizytówka firmy i sprawdzone narzędzie do budowania marki. Umieszczone na zewnątrz na elewacji budynku, w którym mieści się siedziba instytucji, zwracają na nią uwagę i przyciągają wzrok osób zainteresowanych. Szczególnie użyteczne są te w wersji podświetlonej przy pomocy diod LED emitujących białe, zimne światło. Przez lata przekonaliśmy się, że właśnie one są najjaśniejsze i najbardziej przyciągają wzrok przechodniów, czy kierowców. Rodzaj oświetlenia i oryginalny projekt to jednak nie wszystko.

 

Formalności

Zajmujemy się nie tylko kompleksowym wykonawstwem. W ramach świadczonych usług troszczymy się również o sporządzenie stosownej, niezbędnej dokumentacji technicznej. Wszystko po to, byś nie musiał przejmować się tymi, często skomplikowanymi, zagadnieniami.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje kasetonów reklamowych – Producent reklam GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart