Litery 3D reklamowe

Litery 3D zwiększają widoczność Twojej firmy i sprawiają, że budynek, w którym się mieści, jest bardziej rozpoznawalny. Z ich pomocą można zapisać się w pamięci klientów./

 

Przestrzenne litery reklamowe 3D w służbie przedsiębiorstw!

W jaki sposób litery 3D pomagają w biznesie? Przede wszystkim są uniwersalne i służą identyfikacji wizualnej każdej instytucji. W formie podświetlanej, jak i niepodświetlanej przysłużą się zrealizowaniu logotypu, napisu lub dowolnie wybranej grafiki. Sprawdzą się zarówno w środku pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

 

 

 

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Estetyczne i energooszczędne podświetlane litery 3D

Podświetlane litery 3D mogą zastąpić kasetony. Do ich rozświetlenia może służyć dowolnie wybrane przez Ciebie źródło światła LED. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy też, jaka jego barwa najlepiej nadaje się do promowania marki. Zazwyczaj sugerujemy światło ledowe białe zimne. Cechuje się największą jasnością i emisją lumenów, co wpływa pozytywnie na zwiększenie widoczności, a przecież właśnie o to chodzi w biznesie. Jeśli jednak wolisz ciepłą barwę światła – mamy takie oświetlenie. Jeśli nie jesteś zdecydowany i chcesz czegoś krzykliwego – mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Moduły LED RGB wraz z niezbędnym sterowaniem na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Produkt wytwarzany przy użyciu urządzeń CNC jest dokładnie i starannie wycięty oraz wygięty, dzięki czemu uzyskujesz taki kształt, na którym Ci zależy. W połączeniu z komponentami znanych producentów otrzymujesz trwały i atrakcyjnie wyglądający materiał marketingowy, który będzie służył promowaniu Twojej firmy przez długie lata.

Montaż reklamy

Materiały promocyjne, którymi są litery 3D, wymagają nie tylko dobrego projektu, czy wykonania. Równie ważny jest ich montaż. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy usługi w tym zakresie. Nasi profesjonalni monterzy są gwarancją szybkiej i sprawnej obsługi – nawet w nietypowych lokalizacjach i niesprzyjających warunkach. W zależności od podłoża doradzimy Ci w aspekcie technicznym projektu reklamy, a następnie dobierzemy systemy mocowań, które sprawdzą się u Ciebie. Nawet najlepsza reklama źle zamontowana straci swój urok. Dlatego tak ważne jest, aby te aspekty się dopełniały. Dzięki temu osiągniesz zamierzony efekt. Nasi monterzy używają markowych elektronarzędzi, jak i systemów montażowych, co gwarantuje wysoki poziom usługi.

 

Pozwolenia na reklamę

Produkcja i montaż to nie wszystko. Konieczne jest także załatwienie formalności. Możemy Ci w tym pomóc i zadbamy o ich dopełnienie. Coraz częściej spotykamy się z ustawami krajobrazowymi, przyjmowanymi przez władze miast. Warto o tym wiedzieć już na etapie projektowania, żeby później uniknąć niemiłych konsekwencji. Możemy pozyskać zezwolenia lub pomóc w ich otrzymaniu. Sporządzimy dokumentację techniczną, jeśli jej przedstawienie okaże się niezbędne. Zajmiemy się tym, co niezbędne do zgłoszenia robót budowlanych, a także sprawdzimy, czy inwestycja jest zgodna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Wykonamy inwentaryzację budowlaną, ocenę stanu technicznego i wszystko to, co konieczne, by wykonane prace były zgodne z obowiązującymi dziś przepisami. Pamiętaj, że doradzamy, projektujemy, produkujemy i montujemy nasze reklamy.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje – Litery 3D wyprodukowane przez GrawerPix

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart