Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie – oklejanie samochodu

Reklama na samochodzie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw, których pracownicy przemieszczają się służbowymi pojazdami. Obrandowanie firmowej floty poprawia wizerunek marki oraz przyciąga potencjalnych klientów. Ładne i zadbane auta przyciągają uwagę oraz wzbudzają większe zaufanie, dzięki czemu więcej osób zapamięta pozytywnie nazwę firmy. Oklejanie samochodu to świetny sposób na mobilną reklamę, która przydaje się do pozyskania nowych klientów w danym regionie.

Reklama na samochód – jak to powinno wyglądać?

Zastosowanie wysokiej jakości folii oraz wykorzystanie metody CNC umożliwia naniesienie dowolnej treści lub grafiki na każde auto. Folia do oklejania samochodu powinna być precyzyjnie dopasowana do kształtu pojazdu, ponieważ pozwala to zabezpieczyć większą powierzchnię przed korozją oraz drobnymi odpryskami. Reklama na samochód powinna być dopasowana do profilu działalności firmy, zawierać nazwę oraz dane kontaktowe przedsiębiorstwa. Pojazdy firmowe stają się wtedy mobilną wizytówką firmy oraz zwiększają rozpoznawalność marki w regionie. Folia do oklejania samochodu to więcej niż atrakcyjny wygląd, ponieważ dobranie odpowiednich materiałów pozwala zabezpieczyć lakier pojazdu przed osadzaniem się soli oraz zmniejsza ryzyko powstania ognisk korozji.

Oklejania samochodu - reklama

Oklejanie samochodu folią – kiedy warto to zrobić?

Zabezpieczenie lakieru pojazdu przy pomocy specjalistycznej folii pozwala ochronić fabryczny lakier przed działaniem wilgoci oraz soli. To bardzo popularny zabieg w przypadku nowych samochodów, ponieważ pozwala to dłużej cieszyć się pełną barwą pojazdu. W przypadku dalszej odsprzedaży danego pojazdu niechciane reklamy można łatwo usunąć, co pozwala przywrócić fabryczny wygląd. Takie rozwiązanie pozwala zminimalizować straty związane ze zmniejszeniem wartości pojazdu, które często przekraczać mogą koszt oklejenia samochodu.

Umieszczenie reklamy na samochodzie firmowym to świetne rozwiązanie dla mniejszych i większych przedsiębiorstw. Pozwala ono łatwo zwiększyć rozpoznawalność marki oraz pozyskać potencjalnych klientów w bliższym regionie. Reklama na samochodzie to technika marketingowa wykorzystywana od wielu lat przez największe firmy z sektora Enterprise, które pozwolić mogły sobie na obrandowanie firmowej floty kilkuset pojazdów. Obecnie ze względu na dużą powszechność oraz rozwój techniki o wiele łatwiej i taniej jest umieścić reklamę na samochodzie przy pomocy folii. W ostatnich latach o wiele częściej korzystają z tego przedsiębiorstwa z segmentu Small Medium Business (SMB).

Ile kosztuje oklejanie auta?

Koszt oklejenia pojazdu zależy w dużej mierze od jego wielkości, kształtu oraz wykorzystanych materiałów. Aby uzyskać bezpłatną wycenę danego projektu, wystarczy zostawić na naszej stronie dane kontaktowe lub zadzwonić pod numer 32 287 80 68. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala prawidłowo zabezpieczyć karoserię przed wilgocią i korozją, co przekłada się na większą trwałość. Oklejanie samochodu folią jest znacznie tańsze, szybsze i łatwiejsze niż malowanie poszczególnych elementów u lakiernika.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart