Ścianki reklamowe na wystawy

Ścianki reklamowe stanowią nieodzowny element kampanii promocyjnych. Służą budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy i mają wiele zastosowań.

 

Mobilne ścianki wystawiennicze – kluczowy element promocji

By zaplanować wystąpienie publiczne, warto przemyśleć jego różne składowe. Ważne jest, by ten, kto przemawia, robił to na tle eksponującym logo i nazwę instytucji, którą reprezentuje. Elementy rozpoznawcze mają kluczową rolę w budowaniu PR-u przedsiębiorswa. W realizacji tego zadania pomocne są ścianki reklamowe. Tworzone przy pomocy zróżnicowanych materiałów – folii, płótna canvas i tkanin – sprawiają, że mówca zyskuje w oczach odbiorców. Nieważne, czy jest to przedstawiciel samorządu lokalnego, prezes międzynarodowej firmy czy pracownik reprezentujący ją podczas konferencji.

BEZPŁATNA WYCENA REKLAMY!

Ścianka jako element stoiska targowego

Materiały wykorzystywane do celów marketingowch muszą być praktyczne, estetyczne i łatwe w użytkowaniu. To ich kluczowe cechy, ponieważ niejednokrotnie należy przenosić je z miejsca na miejsce i móc zdemontować w możliwie krótkim czasie. Muszą być ponadto niezwykle wytrzymałe i lekkie. Produkując je, dbamy o każdy aspekt. Projektowanie to specjalność naszych grafików. Mogą zarówno zaproponować zupełnie nowy projekt, jak i dopasować grafikę dostarczoną przez Klienta do wymogów druku. Dbamy również o kompleksowe wykonawstwo. Zlecenie realizujemy samodzielnie od początku do końca, co sprawia, że zleceniodawca ma kontrolę nad każdym etapem pracy. Zależy nam na jak najlepszej współpracy, dlatego jesteśmy w ciągłym kontakcie z tym, dla kogo pracujemy. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Warstwa wizualna to jednak nie wszystko, co nas zajmuje. Cięcie CNC, drukowanie i oklejanie – świadczymy usługi w zakresie wszystkich tych prac. Mamy pełną kontrolę nad finalną postacią ścianki reklamowej. Dbamy, by była ona zgodna ze wszystkimi, obowiązującymi dziś, normami i Twoimi oczekiwaniami. Zadbamy o to, by Twoja ścianka reklamowa prezentowała się nienagannie.

Napisz do nas!

Bezpłatnie wycenimy twoją reklamę i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

32 287 80 68

ul. Sienkiewicza 123
42-583 Bobrowniki


    Pracujemy z pasją

    Nasze ostatnie realizacje

    Start typing and press Enter to search

    Shopping Cart